Prosimy o aktywację skryptów Java w celu odpowiedniego korzystania ze wszystkich funkcji dostępnych na naszej stronie internetowej!

Rejestracja do newslettera

Korespondencja może być tak piękna!

Zapisz się do naszego newslettera, a my dostarczymy Ci inspirujących i kreatywnych pomysłów DIY wraz z najświeższymi informacjami o naszych produktach i ofertach specjalnych. Zapisz się tutaj na listę odbiorców naszego newslettera, a następnie kliknij link aktywacyjny w wiadomości zawierającej potwierdzenie rozpoczęcia procedury rejestracji.

Twój biuletyn

Twoje dane


Twoje zainteresowania

Staramy się dostosować treść newslettera do potrzeb naszych subskrybentów. Możesz podzielić się z nami swoimi zainteresowaniami (dane nieobowiązkowe):

Prywatność

Informacje podane w formularzu wykorzystujemy do kontaktu z użytkownikiem oraz przekazywania aktualizacji i informacji marketingowych. Użytkownik może w każdej chwili wycofać swoją wcześniejszą zgodę, klikając link rezygnacji, który znajduje się w stopce każdej przesyłanej przez nas wiadomości e-mail, lub kontaktując się z nami za pośrednictwem adresu newsletter@edding.com. Informacje przekazane przez użytkownika traktujemy z należytą dbałością i szacunkiem. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Klikając poniżej, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z podanymi warunkami. MailChimp to nasza platforma do automatyzacji marketingu. Klikając opcję przesłania formularza, użytkownik wyraża zgodę na przekazywanie swoich danych platformie MailChimp w celu przetwarzania zgodnie z jej Poilityką prywatności i Warunkami.

Polityka prywatności

Traktujemy ochronę danych z należytą powagą: Dane przekazane przez użytkowników wykorzystujemy wyłącznie w celu wysyłki naszego newslettera. Użytkownik może w każdej chwili wycofać swoją wcześniejszą zgodę na wykorzystywanie danych.

Ciasteczka pomagają świadczyć nasze usługi. Korzystając z naszych usług, zgadasz się na nasze asady korzystania z plików cookies. OK