Persberichten
2010: edding voor de vierde keer op rij beste leverancier voor kantoorvakhandel
Dit jaar namen 22 leveranciers deel aan de Duitse branchevergelijking en opnieuw slaagde edding er, ondanks de economische crisis, in om haar toppositie te verdedigen met het schitterende cijfer 1,96 (vorig jaar 2,12). De hoogste cijfers werden binnengehaald op het gebied van productverkoop- en kwaliteit, prijs/kwaliteitsverhouding en de commerciële strategie binnen de vakhandel. De deelnemers aan de enquête hebben aangegeven dat ze onder andere de volgende zaken hebben beloond: de goede ondersteuning van de dealers door de buitendienst van edding, de attractieve productpresentatie en de commercieel aantrekkelijke producten met een hoog kwaliteitsniveau.
Op het vlak van prijs/kwaliteitsverhouding schoot edding maar liefst vijf plaatsen omhoog naar de toppositie. En ook op het gebied van verkoop- en promotieondersteuning slaagde het concern uit Ahrensburg erin om met 6 plaatsen naar de tweede positie door te stomen.
Bestuursvoorzitter Per Ledermann reageerde uiterst verheugd op dit nieuwe succes: "Wij danken de vakhandel voor haar grote vertrouwen in onze performance. Het is ons doel om ook volgend jaar weer op het erepodium te staan en zo onze continuïteit en betrouwbaarheid - in een niet altijd gemakkelijke omgeving - aan te tonen. Wij zetten onze traditionele verbondenheid met de kantoorvakhandel door en blijven onze klanten ook in de toekomst ondersteunen met innovatieve concepten en een overtuigende kwaliteit, tegen redelijke condities." Tijdens Paperworld werd de basis gelegd met de presentatie van de nieuwe concepten Funtastics kinderproducten, Art Series en kalligrafie evenals de uitgebreide EcoLine.

Add a comment